Compare Keith Wolahan with someone else

Shows people in order of those who voted always the same as Keith Wolahan (100% agreement) to those who never voted the same (0% agreement).

We only compare those votes where both people attended. This may reveal relationships between people that were previously unsuspected. Or it may be nonsense.

Agreement Name
100% Karen Andrews Liberal Party Representative for McPherson
100% Colin Boyce Liberal National Party Representative for Flynn
100% Russell Broadbent Liberal Party Representative for Monash
100% Scott Buchholz Liberal Party Representative for Wright
100% David Coleman Liberal Party Representative for Banks
100% Pat Conaghan National Party Representative for Cowper
100% Mark Coulton Deputy Speaker Representative for Parkes
100% David Gillespie National Party Representative for Lyne
100% Garth Hamilton Liberal National Party Representative for Groom
100% Andrew Hastie Liberal Party Representative for Canning
100% Alex Hawke Liberal Party Representative for Mitchell
100% Kevin Hogan National Party Representative for Page
100% Luke Howarth Liberal Party Representative for Petrie
100% Barnaby Joyce National Party Representative for New England
100% Michelle Landry National Party Representative for Capricornia
100% Julian Leeser Liberal Party Representative for Berowra
100% Michael McCormack National Party Representative for Riverina
100% Melissa McIntosh Liberal Party Representative for Lindsay
100% Scott Morrison Liberal Party Representative for Cook
100% Ted O'Brien Liberal Party Representative for Fairfax
100% Tony Pasin Liberal Party Representative for Barker
100% Henry Pike Liberal National Party Representative for Bowman
100% Keith Pitt National Party Representative for Hinkler
100% Rowan Ramsey Liberal Party Representative for Grey
100% Stuart Robert Liberal Party Representative for Fadden
100% Michael Sukkar Liberal Party Representative for Deakin
100% Angus Taylor Liberal Party Representative for Hume
100% Dan Tehan Liberal Party Representative for Wannon
100% Phillip Thompson Liberal National Party Representative for Herbert
100% Alan Tudge Liberal Party Representative for Aston
100% Bert Van Manen Liberal Party Representative for Forde
100% Aaron Violi Liberal Party Representative for Casey
100% Andrew Wallace Liberal National Party Representative for Fisher
100% Anne Webster National Party Representative for Mallee
100% Andrew Willcox Liberal National Party Representative for Dawson
100% Rick Wilson Liberal Party Representative for O'Connor
100% Terry Young Liberal National Party Representative for Longman
98% Ian Goodenough Liberal Party Representative for Moore
98% Sam Birrell National Party Representative for Nicholls
98% Paul Fletcher Liberal Party Representative for Bradfield
98% James Stevens Liberal Party Representative for Sturt
98% Gavin Pearce Liberal Party Representative for Braddon
98% Angie Bell Liberal National Party Representative for Moncrieff
98% Nola Marino Liberal Party Representative for Forrest
98% Sussan Ley Liberal Party Representative for Farrer
98% David Littleproud National Party Representative for Maranoa
98% Ross Vasta Liberal Party Representative for Bonner
98% Jason Wood Liberal Party Representative for La Trobe
98% Peter Dutton Liberal Party Representative for Dickson
98% Jenny Ware Liberal Party Representative for Hughes
98% Warren Entsch Liberal Party Representative for Leichhardt
98% Andrew Gee National Party Representative for Calare
98% Melissa Price Liberal Party Representative for Durack
98% Zoe McKenzie Liberal Party Representative for Flinders
98% Llew O'Brien National Party Representative for Wide Bay
90% Darren Chester National Party Representative for Gippsland
81% Bridget Archer Liberal Party Representative for Bass
59% Rebekha Sharkie Centre Alliance Representative for Mayo
57% Dai Le Independent Representative for Fowler
49% Bob Katter Katter's Australian Party Representative for Kennedy
48% Kate Chaney Independent Representative for Curtin
43% Allegra Spender Independent Representative for Wentworth
42% Helen Haines Independent Representative for Indi
41% Zali Steggall Independent Representative for Warringah
35% Kylea Tink Independent Representative for North Sydney
35% Sophie Scamps Independent Representative for Mackellar
24% Zoe Daniel Independent Representative for Goldstein
24% Gordon Reid Australian Labor Party Representative for Robertson
24% Monique Ryan Independent Representative for Kooyong
23% Cassandra Fernando Australian Labor Party Representative for Holt
23% Matt Burnell Australian Labor Party Representative for Spence
23% Patrick Gorman Australian Labor Party Representative for Perth
23% Shayne Neumann Australian Labor Party Representative for Blair
23% Joanne Ryan Australian Labor Party Representative for Lalor
23% Anne Stanley Australian Labor Party Representative for Werriwa
22% Zaneta Mascarenhas Australian Labor Party Representative for Swan
21% Mark Dreyfus Australian Labor Party Representative for Isaacs
21% Justine Elliot Australian Labor Party Representative for Richmond
21% Steve Georganas Australian Labor Party Representative for Adelaide
21% Jerome Laxale Australian Labor Party Representative for Bennelong
21% Tracey Roberts Australian Labor Party Representative for Pearce
21% David Smith Australian Labor Party Representative for Bean
21% Kate Thwaites Australian Labor Party Representative for Jagajaga
21% Tony Zappia Australian Labor Party Representative for Makin
21% Dan Repacholi Australian Labor Party Representative for Hunter
21% Marion Scrymgour Australian Labor Party Representative for Lingiari
20% Lisa Chesters Australian Labor Party Representative for Bendigo
20% Andrew Giles Australian Labor Party Representative for Scullin
20% Tania Lawrence Australian Labor Party Representative for Hasluck
20% Louise Miller-Frost Australian Labor Party Representative for Boothby
20% Sally Sitou Australian Labor Party Representative for Reid
20% Maria Vamvakinou Australian Labor Party Representative for Calwell
19% Daniel Mulino Australian Labor Party Representative for Fraser
19% Alicia Payne Australian Labor Party Representative for Canberra
18% Michelle Ananda-Rajah Australian Labor Party Representative for Higgins
18% Alison Byrnes Australian Labor Party Representative for Cunningham
18% Libby Coker Australian Labor Party Representative for Corangamite
18% Julian Hill Australian Labor Party Representative for Bruce
18% Fiona Phillips Australian Labor Party Representative for Gilmore
17% Josh Burns Australian Labor Party Representative for Macnamara
17% Carina Garland Australian Labor Party Representative for Chisholm
17% Sharon Claydon Australian Labor Party Representative for Newcastle
16% Sam Rae Australian Labor Party Representative for Hawke
16% Andrew Wilkie Independent Representative for Clark
16% Peta Murphy Australian Labor Party Representative for Dunkley
16% Kristy McBain Australian Labor Party Representative for Eden-Monaro
16% Graham Perrett Australian Labor Party Representative for Moreton
16% Michelle Rowland Australian Labor Party Representative for Greenway
16% Susan Templeman Australian Labor Party Representative for Macquarie
15% Brian Mitchell Australian Labor Party Representative for Lyons
15% Meryl Swanson Australian Labor Party Representative for Paterson
15% Mike Freelander Australian Labor Party Representative for Macarthur
15% Anne Aly Australian Labor Party Representative for Cowan
14% Madeleine King Australian Labor Party Representative for Brand
14% Andrew Leigh Australian Labor Party Representative for Fenner
14% Sam Lim Australian Labor Party Representative for Tangney
14% Tim Watts Australian Labor Party Representative for Gellibrand
13% Matt Thistlethwaite Australian Labor Party Representative for Kingsford Smith
13% Stephen Bates Australian Greens Representative for Brisbane
13% Elizabeth Watson-Brown Australian Greens Representative for Ryan
13% Andrew Charlton Australian Labor Party Representative for Parramatta
12% Linda Burney Australian Labor Party Representative for Barton
12% Pat Conroy Australian Labor Party Representative for Shortland
12% Max Chandler-Mather Australian Greens Representative for Griffith
11% Tony Burke Australian Labor Party Representative for Watson
11% Ged Kearney Australian Labor Party Representative for Cooper
11% Clare O'Neil Australian Labor Party Representative for Hotham
11% Tanya Plibersek Australian Labor Party Representative for Sydney
10% Matt Keogh Australian Labor Party Representative for Burt
10% Stephen Jones Australian Labor Party Representative for Whitlam
10% Emma McBride Australian Labor Party Representative for Dobell
10% Jason Clare Australian Labor Party Representative for Blaxland
10% Julie Collins Australian Labor Party Representative for Franklin
10% Brendan O'Connor Australian Labor Party Representative for Gorton
10% Amanda Rishworth Australian Labor Party Representative for Kingston
9% Rob Mitchell Australian Labor Party Representative for McEwen
9% Adam Bandt Australian Greens Representative for Melbourne
9% Anika Wells Australian Labor Party Representative for Lilley
8% Ed Husic Australian Labor Party Representative for Chifley
8% Chris Bowen Australian Labor Party Representative for McMahon
8% Luke Gosling Australian Labor Party Representative for Solomon
8% Catherine King Australian Labor Party Representative for Ballarat
7% Jim Chalmers Australian Labor Party Representative for Rankin
7% Bill Shorten Australian Labor Party Representative for Maribyrnong
7% Mark Butler Australian Labor Party Representative for Hindmarsh
6% Richard Marles Australian Labor Party Representative for Corio
6% Josh Wilson Australian Labor Party Representative for Fremantle
4% Peter Khalil Australian Labor Party Representative for Wills
2% Anthony Albanese Australian Labor Party Representative for Grayndler