Compare Zoe McKenzie with someone else

Shows people in order of those who voted always the same as Zoe McKenzie (100% agreement) to those who never voted the same (0% agreement).

We only compare those votes where both people attended. This may reveal relationships between people that were previously unsuspected. Or it may be nonsense.

Agreement Name
100% Karen Andrews Liberal Party Representative for McPherson
100% Angie Bell Liberal National Party Representative for Moncrieff
100% Sam Birrell National Party Representative for Nicholls
100% David Coleman Liberal Party Representative for Banks
100% Peter Dutton Liberal Party Representative for Dickson
100% Warren Entsch Liberal Party Representative for Leichhardt
100% Paul Fletcher Liberal Party Representative for Bradfield
100% Andrew Gee National Party Representative for Calare
100% Ian Goodenough Liberal Party Representative for Moore
100% Michelle Landry National Party Representative for Capricornia
100% Sussan Ley Liberal Party Representative for Farrer
100% David Littleproud National Party Representative for Maranoa
100% Nola Marino Liberal Party Representative for Forrest
100% Melissa McIntosh Liberal Party Representative for Lindsay
100% Llew O'Brien National Party Representative for Wide Bay
100% Gavin Pearce Liberal Party Representative for Braddon
100% Melissa Price Liberal Party Representative for Durack
100% James Stevens Liberal Party Representative for Sturt
100% Phillip Thompson Liberal National Party Representative for Herbert
100% Aaron Violi Liberal Party Representative for Casey
100% Jenny Ware Liberal Party Representative for Hughes
100% Rick Wilson Liberal Party Representative for O'Connor
100% Jason Wood Liberal Party Representative for La Trobe
98% Henry Pike Liberal National Party Representative for Bowman
98% Mark Coulton Deputy Speaker Representative for Parkes
98% Keith Pitt National Party Representative for Hinkler
98% Angus Taylor Liberal Party Representative for Hume
98% Colin Boyce Liberal National Party Representative for Flynn
98% Ted O'Brien Liberal Party Representative for Fairfax
98% Tony Pasin Liberal Party Representative for Barker
98% Rowan Ramsey Liberal Party Representative for Grey
98% Stuart Robert Liberal Party Representative for Fadden
98% Andrew Wallace Liberal National Party Representative for Fisher
98% Anne Webster National Party Representative for Mallee
98% Scott Buchholz Liberal Party Representative for Wright
98% David Gillespie National Party Representative for Lyne
98% Kevin Hogan National Party Representative for Page
98% Michael McCormack National Party Representative for Riverina
98% Andrew Willcox Liberal National Party Representative for Dawson
98% Terry Young Liberal National Party Representative for Longman
98% Pat Conaghan National Party Representative for Cowper
98% Keith Wolahan Liberal Party Representative for Menzies
98% Andrew Hastie Liberal Party Representative for Canning
98% Alex Hawke Liberal Party Representative for Mitchell
98% Julian Leeser Liberal Party Representative for Berowra
98% Michael Sukkar Liberal Party Representative for Deakin
98% Bert Van Manen Liberal Party Representative for Forde
98% Ross Vasta Liberal Party Representative for Bonner
97% Russell Broadbent Liberal Party Representative for Monash
97% Luke Howarth Liberal Party Representative for Petrie
97% Barnaby Joyce National Party Representative for New England
97% Scott Morrison Liberal Party Representative for Cook
97% Alan Tudge Liberal Party Representative for Aston
97% Garth Hamilton Liberal National Party Representative for Groom
97% Dan Tehan Liberal Party Representative for Wannon
95% Darren Chester National Party Representative for Gippsland
85% Bridget Archer Liberal Party Representative for Bass
60% Bob Katter Katter's Australian Party Representative for Kennedy
56% Dai Le Independent Representative for Fowler
50% Rebekha Sharkie Centre Alliance Representative for Mayo
41% Helen Haines Independent Representative for Indi
39% Kate Chaney Independent Representative for Curtin
37% Allegra Spender Independent Representative for Wentworth
33% Zali Steggall Independent Representative for Warringah
29% Kylea Tink Independent Representative for North Sydney
28% Zoe Daniel Independent Representative for Goldstein
27% Sophie Scamps Independent Representative for Mackellar
26% Monique Ryan Independent Representative for Kooyong
23% Peta Murphy Australian Labor Party Representative for Dunkley
22% Kate Thwaites Australian Labor Party Representative for Jagajaga
22% Andrew Wilkie Independent Representative for Clark
21% Gordon Reid Australian Labor Party Representative for Robertson
21% Zaneta Mascarenhas Australian Labor Party Representative for Swan
20% Matt Burnell Australian Labor Party Representative for Spence
20% Louise Miller-Frost Australian Labor Party Representative for Boothby
20% Tracey Roberts Australian Labor Party Representative for Pearce
20% Marion Scrymgour Australian Labor Party Representative for Lingiari
19% Steve Georganas Australian Labor Party Representative for Adelaide
19% Andrew Giles Australian Labor Party Representative for Scullin
19% Patrick Gorman Australian Labor Party Representative for Perth
19% Jerome Laxale Australian Labor Party Representative for Bennelong
19% Shayne Neumann Australian Labor Party Representative for Blair
19% Fiona Phillips Australian Labor Party Representative for Gilmore
19% Joanne Ryan Australian Labor Party Representative for Lalor
19% Anne Stanley Australian Labor Party Representative for Werriwa
19% Tim Watts Australian Labor Party Representative for Gellibrand
19% Tony Zappia Australian Labor Party Representative for Makin
18% Josh Burns Australian Labor Party Representative for Macnamara
18% Kristy McBain Australian Labor Party Representative for Eden-Monaro
18% Sam Rae Australian Labor Party Representative for Hawke
18% Alison Byrnes Australian Labor Party Representative for Cunningham
18% Justine Elliot Australian Labor Party Representative for Richmond
17% Michelle Ananda-Rajah Australian Labor Party Representative for Higgins
17% Jason Clare Australian Labor Party Representative for Blaxland
17% Libby Coker Australian Labor Party Representative for Corangamite
17% Mark Dreyfus Australian Labor Party Representative for Isaacs
17% Tania Lawrence Australian Labor Party Representative for Hasluck
17% Sam Lim Australian Labor Party Representative for Tangney
17% Brian Mitchell Australian Labor Party Representative for Lyons
17% Sally Sitou Australian Labor Party Representative for Reid
17% David Smith Australian Labor Party Representative for Bean
17% Cassandra Fernando Australian Labor Party Representative for Holt
17% Mike Freelander Australian Labor Party Representative for Macarthur
17% Dan Repacholi Australian Labor Party Representative for Hunter
16% Andrew Charlton Australian Labor Party Representative for Parramatta
16% Sharon Claydon Australian Labor Party Representative for Newcastle
16% Carina Garland Australian Labor Party Representative for Chisholm
16% Stephen Jones Australian Labor Party Representative for Whitlam
16% Maria Vamvakinou Australian Labor Party Representative for Calwell
16% Anne Aly Australian Labor Party Representative for Cowan
16% Chris Bowen Australian Labor Party Representative for McMahon
16% Lisa Chesters Australian Labor Party Representative for Bendigo
16% Andrew Leigh Australian Labor Party Representative for Fenner
16% Daniel Mulino Australian Labor Party Representative for Fraser
16% Brendan O'Connor Australian Labor Party Representative for Gorton
15% Pat Conroy Australian Labor Party Representative for Shortland
15% Emma McBride Australian Labor Party Representative for Dobell
15% Jim Chalmers Australian Labor Party Representative for Rankin
14% Richard Marles Australian Labor Party Representative for Corio
14% Ed Husic Australian Labor Party Representative for Chifley
14% Matt Keogh Australian Labor Party Representative for Burt
14% Rob Mitchell Australian Labor Party Representative for McEwen
14% Graham Perrett Australian Labor Party Representative for Moreton
14% Susan Templeman Australian Labor Party Representative for Macquarie
14% Mark Butler Australian Labor Party Representative for Hindmarsh
14% Julie Collins Australian Labor Party Representative for Franklin
14% Luke Gosling Australian Labor Party Representative for Solomon
14% Julian Hill Australian Labor Party Representative for Bruce
14% Catherine King Australian Labor Party Representative for Ballarat
14% Madeleine King Australian Labor Party Representative for Brand
14% Clare O'Neil Australian Labor Party Representative for Hotham
14% Amanda Rishworth Australian Labor Party Representative for Kingston
14% Bill Shorten Australian Labor Party Representative for Maribyrnong
14% Matt Thistlethwaite Australian Labor Party Representative for Kingsford Smith
14% Anika Wells Australian Labor Party Representative for Lilley
13% Tanya Plibersek Australian Labor Party Representative for Sydney
13% Meryl Swanson Australian Labor Party Representative for Paterson
13% Josh Wilson Australian Labor Party Representative for Fremantle
12% Alicia Payne Australian Labor Party Representative for Canberra
12% Peter Khalil Australian Labor Party Representative for Wills
12% Linda Burney Australian Labor Party Representative for Barton
12% Ged Kearney Australian Labor Party Representative for Cooper
12% Michelle Rowland Australian Labor Party Representative for Greenway
11% Tony Burke Australian Labor Party Representative for Watson
10% Anthony Albanese Australian Labor Party Representative for Grayndler
9% Stephen Bates Australian Greens Representative for Brisbane
9% Elizabeth Watson-Brown Australian Greens Representative for Ryan
7% Adam Bandt Australian Greens Representative for Melbourne
7% Max Chandler-Mather Australian Greens Representative for Griffith